חקלאות

חאקון נטפים פרויקטים של חממות טכנולוגיות

לחאקון נטפים ניסיון עצום בהקמת פרויקטים של חממות ברמה גבוהה בעולם כולו, תוך ניצול ידע מעשי חדשני, ידע אגרונומי, יכולות ייצור, מומחיות בניהול פרויקטים ונוכחות גלובלית.

צור קשר

אודות החברה

חאקון נטפים מובילה בעולם בתחום החממות החקלאיות, ומספקת למגדלים את הפתרונות הטובים ביותר. חאקון נטפים משלבת יחד 70 שנות מורשת הולנדית בתחום ייצור חממות הזכוכית, את הנוכחות הגלובלית של נטפים ואת החדשנות של החקלאות המדייקת. הפרויקטים שלנו בתחום החממות מיושמים בכל העולם ומתבססים על ידע אגרונומי רחב, על יכולות ייצור ועל ניסיון בניהול פרויקטים. כך אנו מאפשרים לחקלאים לגדל תוצרת טרייה במשך כל השנה, בכל אזור אקלים ותומכים בייצור מקומי של המזון בר קיימא.

להורדת ברושור חממות טכנולוגיות

להורדת ברושור חממות טכנולוגיות

עתיד החקלאות כבר כאן

חקלאות תמיד הייתה עסק רווי סיכונים, את זה כולנו יודעים. אלא שבשנים האחרונות, בגלל הצורך להתמודד עם כל כך הרבה משתנים טבעיים ומלאכותיים - החל משינוי האקלים ועד השלכות מגיפת הקורונה - אנחנו מבינים שלמען הבטיחות התזונתית קריטי לגדל מזון בסביבה מבוקרת.

בתגובה לאתגרים אלה, המעבר לגידול בחממות מתרחב במהירות.

התוצאות מדברות בעד עצמן: התנובה בחממות טכנולוגיות גבוהה פי 8 עד 10 מתנובת השדות הפתוחים. החקלאים יכולים לגדל במשך כל ימות השנה ולספק מזון טרי זמין לשווקים המקומיים. כל זאת, תוך צמצום השימוש במים ובדשנים בכ- 40% לעומת העבר.

עבור המשקיעים, החממות הטכנולוגיות מקטינות את עליות הייצור, את הסיכונים ומניבות תשואות גבוהות יותר, תוך שהן תורמות לחקלאות ברת קיימא ולאבטחת אספקת המזון המקומי.

מהרעיון עד להצלחה - אנחנו איתך!

בין אם אתה זקוק להכוונה טכנית ופיקוח או לניהול פרויקט חממות מקצה לקצה, אנחנו כאן כדי לספק לך את רמת התמיכה הדרושה. תוכל לבחור בפתרון מותאם אישית בעזרת המומחיות הגדולה שלנו בחקלאות, מיכולות הנדסיות מתקדמות ומביצועים מעולים - כל המרכיבים הנחוצים כדי ליצור פרויקט חקלאי מוצלח.

מציאת פתרון החממות המתאים לך:

פרויקטים לדוגמא

פרויקטים לדוגמא
בואו נגדל ביחד

בואו נגדל ביחד

למד איך נוכל לסייע לך בכל שלב בפרויקט החממות הבא שלך

מה הופך את חאקון נטפים לבחירה המובילה לפרויקט החממות הטכנולוגיות שלכם?

c-image

עבור השקעה כה גדולה, יש חשיבות לגודל

עבור השקעה כה גדולה בפרויקט חממות, חשוב ששחקן גדול יהיה לצדכם. אנחנו חברת ההשקיה הגדולה ביותר בעולם וחברה מובילה בתחום החממות הטכנולוגיות, עם יותר מ- 70 שנות ניסיון, נוכחות ביותר מ- 110 מדינות וגב פיננסי איתן.

c-image

אתה תעבוד עם מומחים לחקלאות

ניסיון מעשי במגזר החקלאי הוא גורם חשוב כשאתה בא לבחור שותף עבור פרויקט מורכב של חממות טכנולוגיות. אחד היתרונות המשמעותיים בפיתוח חממה עם חאקון נטפים הוא הידע החקלאי שלנו. הוא מאפשר לנו להתאים את הפתרון המדויק לתנאי מזג האוויר ודרישות האקלים של מקום הגידול, מבחינת מבנה, סוג גידול, שיטת ייצור ופתרונות טכנולוגיים.

c-image

צוות מנצח איתך לאורך כל הפרויקט

אנחנו מבינים את החשיבות בליווי שלך בכל שלב ע"י צוות אחד המנהל את כל הפרויקט עבורך. לכן נהיה שם בשבילך בבדיקת הייתכנות, בתכנון, בביצוע ובתמיכה וננהל עבורך את כל הצוותים במקום. מרגע שאתה שותף של חאקון נטפים אנחנו איתך.

c-image

פרויקטים חדשניים ברחבי העולם

תכננו וסיפקנו מאות פרויקטים של חממות טכנולוגיות בכל רחבי העולם. חממות של חאקון נטפים קיימות בכל העולם כולל וייטנאם, קזחסטאן, דרום אפריקה וקרואטיה. הפרויקטים האלה זכו להכרה בתור הפרויקטים החדשניים והמורכבים ביותר בענף.

c-image

מומחיות גלובלית בתוך החברה

אחד היתרונות הייחודיים של חאקון נטפים היא רמת המומחיות הגבוהה של החברה, הכוללת אגרונומים ומומחי הידראוליקה, מהנדסי בניה וחימום. כשכל המומחים האלה זמינים בתוך הארגון יש לנו יכולת תכנון טובה ומקצוענות גבוהה.

c-image

מתקני ייצור עצמאיים

מתקני ייצור הפלדה והאלומיניום שלנו משתרעים על-פני יותר מ- 15,000 מ"ר, מה שמאפשר לנו לעמוד בלוח הזמנים, בתקציב ובתקנים של הענף, ולספק ללקוחותינו בעולם מוצרי איכות במחירים תחרותיים.

c-image

נוכחות מקומית בפריסה גלובלית

אנחנו משלבים יחד מומחיות גלובלית בעלת נוכחות מקומית: עם יותר מ- 5,000 עובדים ביותר מ- 110 מדינות, הצוותים שלנו נמצאים בכל בעולם. צוות מקומי התומך בך ובפרויקט החממות הטכנולוגיות כל עוד אתה זקוק לנו.

 

שלבי פרויקט החממות הטכנולוגיות

טכנולוגיות חדשניות לגידול קנאביס רפואי

"אם יש חברות שיכולות לתת פתרון מסוים לתחום הקנאביס הרפואי: השקיה, חממות או מערכות גידול - 'נטפים ישראל' יודעת לתת את כל הפתרונות - בין אם צריך אותם אחד-אחד ובין אם צריך את כולם ביחד".זיו ריבק, מנכ"ל "נטפים ישראל"

מתוך כתבת תוכן שיווקי במוסף הזהב הירוק, The Marker LABELS

לכתבה המלאה

 

 

בואו נגדל ביחד

בואו נגדל ביחד

למד איך נוכל לסייע לך בכל שלב בפרויקט החממות הבא שלך