חקלאות

עם השקיה מדייקת מעולה - הבננות איכותיות יותר והתפוקה מרבית

מגדל בננות? רוצה לגדל בננות בראש שקט? מטעי בננות יכולים לספק תוצרת איכותית, עקבית ונטולת הפתעות, בפחות משאבים. הבננה בעלת בית שורשים רדוד, זקוקה לאקלים סוב-טרופי, משקעים מרובים, לחות גבוהה וטמפרטורה גבוהה. הגידול מאופיין בתכונת "צעידה", בחירת נצר חדש לאחר הקטיף, כך שמיקומו של הצמח משתנה מידי שנה. שורת המאפיינים האלו מקבלים מענה הולם באמצעות פתרונות ההשקיה המדייקת של נטפים. פתרונות אלו מספקים לך מידע שוטף על המטע שלך, מגדילים את תוחלת החיים של המטעים ומאפשרים לך למקסם רווחים.

מה נותנים לך פתרונות ההשקיה המדייקת?

  •  תפוקה מרבית לאורך כל השנה, ללא תלות במזג האוויר

אקלים יבש עשוי לפגוע בגידול הבננות שלך. השקיה מדייקת מצמצמת את הסיכון הכרוך בתנאי מזג אוויר ובגורמים בלתי צפויים ומאפשרת לך ליהנות מתפוקה גבוהה ויציבה לאורך כל השנה.

  • כל הדרוש לגידול הבננות שלך בפחות משאבים

מערכת ההשקייה באמצעות טפטוף היא המתאימה ביותר למטע שלך. היא מעבירה את המים ואת חומרי ההזנה ביעילות, היישר אל שורשי הבננות שלך. מאפשרת להם לצמוח באופן מיטבי.

  • השטח שלך מייצר יותר

השקיה מדייקת מאפשרת לך להפיק יותר משטח המטע שלך - יותר תוצרת איכותית וסדירה מכל דונם מטע.

  • חיסכון בעלויות מים

השקיה מדייקת באמצעות טפטוף חוסכת לך בין 20% ל- 50% מעלויות המים!

  • ניהול ותחזוקה פשוטים ויעילים של המטע

מערכת ההשקיה בטפטוף מוגנת באופן מלא מפני שברים ופגיעות. היא מאפשרת למגדלים לעבוד בנוחות מבלי להירטב, גם כאשר המערכת פועלת.

  • לא רק השקיה – דישון מדויק באמצעות מערכת הטפטוף

מערכת הטפטוף מעניקה לך שליטה מלאה על כמות המים והדשן המועברים לכל צמח. דישון במינונים נמוכים שומר על הערכים התזונתיים המועברים לשורשי הצמח באופן רציף ולכן יעיל יותר מדישון במינונים גבוהים. מערכת השקיה מדייקת מבטיחה ייצור מיטבי ומרבי של בננות, באיכות הגבוהה ביותר.

פתרונות לגידול בננות

פתרונות לקליטה וגידול אחיד של שתילים
באמצעות מקבץ טפטפות סמוכות לשתיל, ציוד ייחודי או סגירת הטפטפת בין השתילים באפשרות ליצור קליטה וגידול אחידים ויציבים של שתילי הבננה.הוצאת צינורית מהטפטפת האינטגרלית הסמוכה לגזע ונעיצתה בגוש השתילה יוצרת הרטבה רדיאלית מתוך גוש השתילה החוצה וסוגרת חללי אוויר שנותרו בין גוש הנטיעה לקרקע המקומית.

הפעלת מערכת ההשקיה שלך מכל מקום, כל הזמן
את מערכת ההשקיה בטפטוף ניתן לשלב בקלות עם מערכת אוטומציה ושליטה מרחוק, וכך להפוך את מערכת ההשקיה ליעילה אף יותר. בנוסף ניתן לשלב במערכת כלים דיגיטליים נוספים, בהם: חיישני קרקע ומזג אוויר, המספקים ביחד תשואה עוד יותר גבוהה וניצול יעיל של המשאבים.

השקיה באמצעות ממטרות
ממטרות, ובפרט ממטירים זעירים, עשויים להתאים גם הם להשקיה מדייקת במטעי בננות. חקלאים רבים בוחרים במערכת ממטרות בשל יכולתה להתמודד עם איכות מים ירודה. המשתמשים בממטרות נהנים מבדיקה ויזואלית פשוטה של המערכת.

רוצה לגדל את הבננות הטובות ביותר ובפחות משאבים?

רוצה לגדל את הבננות הטובות ביותר ובפחות משאבים?

המומחים שלנו מחכים לך כאן עם הפתרונות המותאמים עבורך