חקלאות

תנאים אופטימליים לגידול העגבניות שלך

גידול עגבניות בחממה כרוך בהשקעה גדולה והתמודדות עם משתנים רבים, לכן יש צורך לנצל כל מ"ר בחממה על מנת לקבל תפוקה מרבית, איכותית ולמקסם את הרווחיות. לשם כך, יש צורך בתנאי גידול אופטימליים, החל ממבנה החממה, שילוב של כלים ופתרונות אגרוטכניים וידע אגרונומי מיטבי.

תנאי גידול מיטביים לקבלת עגבניות טובות יותר

 • השקיה ודישון מדויקים ליבול איכותי 
  גידול בסביבה מבוקרת, על הקרקע או במצעים מנותקים, דורש דיוק מרבי בכמויות המים והדשן. השימוש בטפטוף מתקדם בשילוב עם מערכות דישון, מאפשר בקרה מיטבית ליצירת סביבת גידול אופטימלית באזור בית השורשים ובסופו של דבר לקבל גידול איכותי ולהגדיל את התפוקה  
 • שימוש בטנסיומטרים (RSENSE)
  יש לך אפשרות לשלוט על שטחי הגידול בזמן אמת, מכל מקום, באמצעות הטלפון הנייד, המחשב או הטאבלט. הכל בזכות טכנולוגיית הניטור והחיישנים המתקדמים, המספקים מידע אודות מצב הקרקע, הצמח ותנאי האקלים.
  מערכת גרפים ויזואלית וחכמה מציגה עיבוד של הנתונים, באופן שמאפשר לך לקבל החלטות מדויקות ויעילות על כמות וזמני ההשקיה הדרושים.
 • ניסיון וידע אגרונומי
  צוות המומחים והאגרונומים של נטפים כאן כדי לחלוק איתך את הידע, למצוא את הפתרונות המדויקים עבורך ולתת הדרכה מקצועית בכל שלב משלבי הגידול לקבלת החלטות על פי צורכי הגידול במהלך כל העונה.
Optimal growing conditions for tomatoes | Netafim

פתרונות מומלצים לעגבניות בחממה

™UNIRAM

™UNIRAM

טפטפות מווסתות עבות-דופן ייעודיות להתמודדות עם מים באיכות ירודה ותנאי שטח קשים. אידיאליות למטעים, כרמים, וגידולים רב שנתיים נוספים.

™DRIPNET

™DRIPNET

תכונות ה ™DRIPNET דומות לתכונות ™UNIRAM ונועדה לתת פתרונות יעילים ומתוחכמים לחקלאים המחפשים טפטפת קטנה, זולה יותר אך יחד עם זאת מתוחכמת.
™DRIPNET מסנן כניסה גדול, מעבר מים טורבונט המיוחד לטפטפות נטפים המאפשרות לעבוד בתנאי מים ירודים ביותר

™Aries

™Aries

טפטפות בינוניות ועבות -דופן – מעולות , בעלות אורך חיים ועמידות לסתימות בתנאים מאתגרים של מקורות מים ופני שטח מישוריים. אידיאליות ליישום כטפטוף טמון, מטעים, כרמים וגידולי שדה במערכות טפטוף רב-עונתיות.

לגדל עגבניות טובות יותר עם נטפים

לגדל עגבניות טובות יותר עם נטפים

אם אתה מעוניין לספק תנאי גידול אופטימליים לעגבניות שלך