שטחים ציבוריים

שטחים ציבוריים

בין אם מדובר בפארק, אי תנועה, מגרש כדורגל, שטח ציבורי פתוח או כל פרויקט מאתגר אחר, נוכל לסייע לך להפוך את הדשא לירוק ביותר!

מה זה אומר?

  • נקיים תקשורת שוטפת מול מתכנן הפרויקט ומשרדי התכנון השונים.
  • ניסיוננו רב השנים בפיצוח דרישות של עיריות, מועצות אזוריות וגורמים ממשלתיים יעמוד לרשותך.
  • נהפוך כתב כמויות לאספקת ציוד בפועל, פתרונות השקיה כוללים וניהול מערך המים.

צוות מקצועי ילווה את הפרויקט משלב התכנון המקדים ועד ההפעלה בשטח

ידע
ידע והצלחה

הידע שצברנו הוא המפתח להצלחה שלך!

הניסיון הנצבר של המומחים שלנו בתחום הגינון הציבורי מהווה בסיס איתן לפתרונות עבור מגוון אתגרים בגינון הציבורי. אנשינו פרוסים בכל רחבי הארץ כדי לאפשר לכל גנן או קבלן לקבל מענה מהיר לכל בעיה. כל אלו מבטיחים לך שקט נפשי בניהול הפרויקט כולו.

 

Parks and public areas
מוניציפאלי
פארקים ושטח ציבורי פתוח

פארקים ושטח ציבורי פתוח

פיתוח גינות ציבוריות בבניינים שיתופיים, בניית כיכר או אי תנועה נחשבים לליבת תחום הגינון. זכינו ללוות פרויקטים רבים וייחודיים בתחום המוניציפאלי, סייענו למתכננים ופעלנו באופן ישיר מול עיריות ברחבי הארץ. לכל פארק וגינה התאמנו את פתרונות ההשקיה המתקדמים ביותר, זאת לצד מתן שירותים קשורים מגוונים וייעוץ הוליסטי בתחום המים.

Parks
איכות
מגרשי כדורגל

מגרשי כדורגל

במהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב בתחום תרבות הפנאי והספורט, זאת בהתאמה לכללים הנוקשים בענף, אשר חייבו התייחסות מיוחדת לנושא הגינון. בפועל, התאמנו את פתרונות ההשקיה המדייקת כך שאחידות הפיזור והצינון בכר הדשא תהיה אחידה במגרשי הספורט השונים. בפרויקטים מסוג זה השתמשנו בידע ההידראולי של המומחים שלנו, תוך התייחסות לצרכי המים והחשמל במקום אחד, ותוך שימוש בציוד האיכותי ביותר בשוק.

Soccer field
פרויקטים
פרויקטים לאומיים ושיקום נופי

פרויקטים לאומיים ושיקום נופי

הידע שלנו עומד לרשותך בין אם זכית במכרז לפרויקט לאומי, התבקשת לעבוד מול גופים ממשלתיים או שהנך מבצע ונמצא בעיצומו של פרויקט גינון ושיקום נופי. נשמח ללוות את הפרויקט בכל שלביו, לספק את פתרונות ההשקיה המתאימים לפרויקט ולעמוד לצידך עד לקו הסיום המוצלח.

Projects Traffic island
ייעוץ
ייעוץ וטיפול בתחום המים

ייעוץ וטיפול בתחום המים

לאיכות המים המשתנה בישראל יש השפעה מכרעת על צמחים וגידולים. ברשותנו שלל פתרונות שניתן להתאים לכל אתגר. הפתרונות מבוססים על הידע האגרונומי הנצבר, ומיושמים באופן הטוב ביותר הודות לבחירה מדויקת של הציוד להתמודדות עם מי קולחין.

Pipe Reclaimed water
חדשנות
טפטוף טמון

טפטוף טמון

פיתוח חדשני ויעיל להשקיית מדשאות, המחליף את השימוש בממטרות. בשונה מהשקיה בהמטרה עילית, הטפטוף הטמון מאפשר השקיה ללא אידוי ולכן מונע אובדן מים. הודות לשיטת ההשקיה החדשנית תוכל לחסוך בכמות המים באופן משמעותי וגם להוסיף דשן דרך מערכת ההשקיה. התוצאה: דשא יפה ומוריק בכל עונות השנה!

Drip Lies
פתרון אידיאלי
מערכות הגברת לחץ

מערכות הגברת לחץ (PRESSURE BOOSTING SYSTEM)

מערכת מתקדמת המבטיחה לחץ מים תקין וקבוע, ללא תלות ברשת המים המקומית. המערכת מהווה פתרון אידיאלי ומשתלם לפרויקטים ייחודיים בתחום המוניציפאלי, בהם  פארקים גדולים או מגרשי ספורט הרגישים לשינויים בלחץ המים. המערכת מבטיחה אספקת מים רציפה ותקינה לאורך כל שעות העבודה וההשקיה, ובכך תורמת לשקט הנפשי שלך.

Pressure boosting system
צור קשר
רוצה לדעת עוד....

רוצה לדעת עוד....

נמצא בתהליך של פרוייקט גינון בתחום הציבורי.

נשמח להיות שותפיך לדרך