גינון
שותפים שלך בדרך לפרויקט גינון בתחום הציבורי

שותפים שלך בדרך לפרויקט גינון בתחום הציבורי

נמצא בתחילת הדרך של פרויקט גינון בתחום הציבורי? נשמח להיות שותפיך לדרך! יש לנו את הכלים והידע שיאפשרו לך לעבוד יעיל יותר ולהפיק תוצאות טובות יותר. אנחנו לשרותך, ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

שטחים ציבוריים

בין אם מדובר בפארק, אי תנועה, מגרש כדורגל, שטח ציבורי פתוח או כל פרויקט מאתגר אחר, נוכל לסייע לך להפוך את הדשא לירוק ביותר!

מה זה אומר?

  • נקיים תקשורת שוטפת מול מתכנן הפרויקט ומשרדי התכנון השונים.
  • ניסיוננו רב השנים בפיצוח דרישות של עיריות, מועצות אזוריות וגורמים ממשלתיים יעמוד לרשותך.
  • נהפוך כתב כמויות לאספקת ציוד בפועל, פתרונות השקיה כוללים וניהול מערך המים.

צוות מקצועי ילווה את הפרויקט משלב התכנון המקדים ועד ההפעלה בשטח

Parks and public areas

הידע שצברנו הוא המפתח להצלחה שלך!

הניסיון הנצבר של המומחים שלנו בתחום הגינון הציבורי מהווה בסיס איתן לפתרונות עבור מגוון אתגרים בגינון הציבורי. אנשינו פרוסים בכל רחבי הארץ כדי לאפשר לכל גנן או קבלן לקבל מענה מהיר לכל בעיה. כל אלו מבטיחים לך שקט נפשי בניהול הפרויקט כולו.

 

פארקים ושטח ציבורי פתוח

פיתוח גינות ציבוריות בבניינים שיתופיים, בניית כיכר או אי תנועה נחשבים לליבת תחום הגינון. זכינו ללוות פרויקטים רבים וייחודיים בתחום המוניציפאלי, סייענו למתכננים ופעלנו באופן ישיר מול עיריות ברחבי הארץ. לכל פארק וגינה התאמנו את פתרונות ההשקיה המתקדמים ביותר, זאת לצד מתן שירותים קשורים מגוונים וייעוץ הוליסטי בתחום המים.

Parks
Soccer field

מגרשי כדורגל

במהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב בתחום תרבות הפנאי והספורט, זאת בהתאמה לכללים הנוקשים בענף, אשר חייבו התייחסות מיוחדת לנושא הגינון. בפועל, התאמנו את פתרונות ההשקיה המדייקת כך שאחידות הפיזור והצינון בכר הדשא תהיה אחידה במגרשי הספורט השונים. בפרויקטים מסוג זה השתמשנו בידע ההידראולי של המומחים שלנו, תוך התייחסות לצרכי המים והחשמל במקום אחד, ותוך שימוש בציוד האיכותי ביותר בשוק.

פרויקטים לאומיים ושיקום נופי

הידע שלנו עומד לרשותך בין אם זכית במכרז לפרויקט לאומי, התבקשת לעבוד מול גופים ממשלתיים או שהנך מבצע ונמצא בעיצומו של פרויקט גינון ושיקום נופי. נשמח ללוות את הפרויקט בכל שלביו, לספק את פתרונות ההשקיה המתאימים לפרויקט ולעמוד לצידך עד לקו הסיום המוצלח.

Projects Traffic island
Pipe Reclaimed water

ייעוץ וטיפול בתחום המים

לאיכות המים המשתנה בישראל יש השפעה מכרעת על צמחים וגידולים. ברשותנו שלל פתרונות שניתן להתאים לכל אתגר. הפתרונות מבוססים על הידע האגרונומי הנצבר, ומיושמים באופן הטוב ביותר הודות לבחירה מדויקת של הציוד להתמודדות עם מי קולחין.

טפטוף טמון

פיתוח חדשני ויעיל להשקיית מדשאות, המחליף את השימוש בממטרות. בשונה מהשקיה בהמטרה עילית, הטפטוף הטמון מאפשר השקיה ללא אידוי ולכן מונע אובדן מים. הודות לשיטת ההשקיה החדשנית תוכל לחסוך בכמות המים באופן משמעותי וגם להוסיף דשן דרך מערכת ההשקיה. התוצאה: דשא יפה ומוריק בכל עונות השנה!

Drip Lies
Pressure boosting system

מערכות הגברת לחץ (PRESSURE BOOSTING SYSTEM)

מערכת מתקדמת המבטיחה לחץ מים תקין וקבוע, ללא תלות ברשת המים המקומית. המערכת מהווה פתרון אידיאלי ומשתלם לפרויקטים ייחודיים בתחום המוניציפאלי, בהם  פארקים גדולים או מגרשי ספורט הרגישים לשינויים בלחץ המים. המערכת מבטיחה אספקת מים רציפה ותקינה לאורך כל שעות העבודה וההשקיה, ובכך תורמת לשקט הנפשי שלך.

רוצה לדעת עוד....

רוצה לדעת עוד....

נמצא בתהליך של פרוייקט גינון בתחום הציבורי.