חקלאות
עידן חדש בתחום החקלאות הדיגיטלית

עידן חדש בתחום החקלאות הדיגיטלית

באפשרותך ליהנות מהשקיה מדייקת, חכמה ומהירה, המגובה מעל ל50 שנים של ניסיון ומומחיות אגרונומית. כל זה מתרחש באמצעות NetBeat™ , הכוח המניע של החקלאות הדיגיטלית.

ליצירת קשר עם מומחה

™NetBeat - המוח שמאחורי מערכת ההשקיה שלך

יש לך הזדמנות לפקח, לנתח ולנהל את מערכת ההשקיה שלך בקלות מכל מקום ובכל זמן. מערכת ההשקיה ™NetBeat מבטיחה מקסימום דיוק בהשקיית הגידולים שלך והופכת את המשק שלך למתוכנן ולרווחי יותר.

מידע נוסף על ™NetBeat

חקלאות דיגיטלית הופכת תובנות לרווחים

™NetBeat מספקת פתרונות דיגיטליים מבוססי תובנות וידע מצטבר. בפועל, אתה נהנה מהשקיה אופטימלית לשטח ולגידולים שלך, ומפיק יותר רווחים מדי עונה.

השלב הבא של ההשקיה המדייקת באמצעות ™Dynamic Crop Models

50 שנות ידע וניסיון חקלאי הידראולי אפשרו לנו ליצור אסטרטגיות להשקיה יומית המותאמת אישית לגידולים שלך. באמצעות מודלים חכמים לפילוח דינמי, יש לך אפשרות להפיק יותר גידולים ויותר רווחים, בפחות השקעה במשך כל השנה.

™NetBeat - ניהול החלקה שלך בפלטפורמה אחת כוללת

ניטור, ניתוח ובקרת ההשקיה שלך בפלטפורמה אחת, ידידותית למשתמש לשליטה דיגיטלית מלאה. לפניך, מרכיבי המערכת השונים של מערכת ה ™NetBeat החדשנית ביותר מאז המצאת הטפטפת הראשונה 

מודל גידול דינמי

דישון

NetRTU

NetRTU™ give farmers fast access to data and the power to operate irrigation in real time.

NetMCU

Powered by NetBeat™, NetMCU™ give farmers the power to plan their irrigation, gather data from sensors and get real time recommendations. All, from the palm of their hand.

מוכן למהפכה בעסק שלך?

מוכן למהפכה בעסק שלך?

צור קשר עם המומחים שלנו בתחום החקלאות הדיגיטלית