גינון
הגינה הירוקה שלך היא השאיפה שלנו

הגינה הירוקה שלך היא השאיפה שלנו

גינה ירוקה ופורחת נמצאת בקלות בהישג ידך, הודות למגוון מוצרים המספקים מענה איכותי ויעיל לכל סוגי הגינות הפרטיות: מדשאות, ערוגות, שיחים, עצים, מרפסות ובקרת השקיה.

הידע והניסיון רב השנים שלנו עומדים לרשותך!

כל מי שעוסק בגינון, או מטפל בגינתו הפרטית, מתמודד עם אתגרי השקיה וטיפוח הגינה. לשם כך, העמדנו לרשותך סל פתרונות ומוצרים יעילים ואיכותיים שיסייעו לך לעבוד פחות וליהנות מגינה פורחת וירוקה – יותר.

השקיית מדשאות

פתרונות השקיה מגוונים לדשא - בכל גודל ומכל סוג. החל מדשא בגינה פרטית ועד למגרש כדורגל רחב ידיים, פיתחנו עבורך שיטות השקיה מותאמות לכל צורך: טפטוף טמון, מתזים, ממטירים, ראשי מערכת וניהול בקרת ההשקיה מרחוק. 

private gardens
Houseplants

השקיית ערוגות ועציצים

אחד האתגרים בהשקיית ערוגות ועציצים הוא חוסר אחידות במרחק בין הצמחים, לכן יש להתאים את הפתרון המיטבי בעזרת טפטפות ננעצות והשקיה זעירה. כך תשיג השקיה מדויקת בטופוגרפיה משתנה.

טפטפות ננעצות

השקיה זעירה

השקיית שיחים ועצים

הפתרון ההידראולי היעיל עבור שיחים ועצים הוא השקיה בטפטוף. שיטה זו מאפשרת למים להגיע ישירות לבית השורשים של כל שיח ועץ. במהרה תגלה כי התוצאות מדברות בעד עצמן. זו שיטת ההשקיה האידיאלית לחסכון במים ועצים ירוקים.

טפטוף אינטגרלי

טפטפות ננעצות

Watering Shrubs houshplants
smartgarden

גינה חכמה

גינה חכמה היא השילוב המושלם עבור הצמחים שלך - שימוש בבקרי השקיה חכמים המבטיחים שכל צמח יקבל את כמות המים הדרושה לו, בתדירות הדרושה לו ובאופן מדויק.

בנוסף, תהנה מציוד השקיה תקין לאורך זמן, צמצום בעלויות תחזוקה והכל בלחיצת כפתור!

לראשי מערכת ובקרה

רוצה לדעת עוד..

רוצה לדעת עוד..

עם מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים - תהיה בטוח שהגינה שלך בידיים טובות!