חקלאות

כשאתה עובר מגידול חקלאי עבור תעשיית המזון, לגידול קנאביס לתעשיית התרופות - אתה מתחיל להתמודד עם רגולציה ובקרת איכות שלא הכרת!
לכן, כדי להצליח, אתה חייב להכיר את תחום החקלאות המדייקת של נטפים לגידול איכותי של קנאביס רפואי

ההזדמנויות והאתגרים

גידול קנאביס רפואי מהווה לחקלאי הישראלי הזדמנות כלכלית יחידה מסוגה. יחד עם זאת, הכניסה לתחום מציבה בפני המגדל אתגרים מורכבים ולא מוכרים. גם הדרישות המחמירות של רשתות המזון האירופאיות מתגמדות מול התקנים המחמירים של תעשיית התרופות, סטנדרטים אחידים הן לגידול והן לאיכות הקנאביס הרפואי הם שם המשחק. בנוסף לכך, בתחום הרפואי הרגולציה מהווה מרכיב מגביל משמעותי גם ביחס לפוטנציאל הרווח העצום בתחום זה .

Drip irrigation for sugarcane
Drip irrigation for sugarcane

פתרונות מומלצים לגידול קנאביס רפואי

ההתמודדות עם האתגר המורכב הזה לא פשוטה, לכן נוכל לסייע לך בניהול החווה שלך ולהציע שנים רבות של ניסיון בהשקיה מדייקת , פתרונות דישון, בקרת אקלים והקמת פרויקטים מורכבים בתחום חממות הקאנביס הרפואי.

בנוסף ,צוות האגרונומים של המחלקה החקלאית תומך באינטגרציה בין מאפייני המבנה והמערכות הטכנולוגיות לבין פרוטוקול הגידול.

שותפות לאורך כל הגידול

כשאתה ניגש לתכנן את מערכות ההשקיה והבקרה בפרויקט הקנאביס הרפואי, אתה חייב שותף מקצועי, צוות המומחים יעניקו לך ליווי ותמיכה מקצועית עם כל מערכות הגידול בחממה ובעיקר עם מערכות המים והאקלים.

כיצד ניתן לנהל את מערכת ההשקיה מרחוק?

העולם הדיגיטלי מתקדם. גם אנחנו. באמצעות המחשב האישי שלך, הטאבלט או הטלפון החכם באפשרותך להפעיל ולנהל את מערכת ההשקיה שלך מכל מקום, כל הזמן. וזה לא הכל - הוספנו מגוון כלים דיגיטליים חכמים המאפשרים לך להפעיל חיישני קרקע, חיישני מזג אוויר וכלים נוספים אשר יסייעו לך לייעל את השימוש במשאבים ולהשיג תפוקה גבוהה יותר. 

מעוניין/ת להיות חלק מהקהילה שלנו לגידול הקנאביס הרפואי?

כדי שתוכלו לקבל חדשות ראשונים, לשלב בין הידע העדכני על הגידול ובין הטכנולוגיה המתאימה לך!

כל השדות מסומנים ב * הינם חובה

10 טיפים למגדל הקאנביס הרפואי בתחום ההשקיה

10 טיפים למגדל הקאנביס הרפואי בתחום ההשקיה

10 טיפים למגדל הקאנביס הרפואי בתחום ההשקיה