גינון
מחשבי השקיה חכמים להשקיה אופטימאלית

מחשבי השקיה חכמים להשקיה אופטימאלית

מחשבי ההשקיה החכמים מבטיחים שכל צמח מקבל בדיוק את כמות המים הדרושה לו, בתדירות הדרושה לו, תוך חיסכון בהוצאות ההשקיה שלך.

מחשבי ההשקיה לשליטה וויסות כמות המים ולהשקיה אופטימלית

מחשבי ההשקיה מאפשרים לך לשלוט באופן אופטימאלי על תהליך השקיה מדויק, תוך ניהול זמני ההשקיה וכמויות המים הדרושות להשקיית כל צמח, ערוגה או כר דשא בגינה שלך.
מתוך מחשבה על הנוחות שלך, אנו מציעים שני סוגי בקרים: בקרי AC המחוברים לרשת החשמל ובקרי DC המופעלים באמצעות סוללות. את הבקרים ניתן להתקין בבית או בארון ההשקיה החיצוני והם מעניקים בקרה חד קווית או רב קווית, בהתאם למספר אזורי ההשקיה.
מחשבי ההשקיה החכמים מבטיחים שכל צמח מקבל בדיוק את כמות המים הדרושה לו, בתדירות הדרושה לו, תוך חיסכון בהוצאות ההשקיה שלך.
הגינה שלך עומדת להיות ירוקה יותר.

AQUAPRO - מחשב השקיה חכם

אקווה פרו הינו מחשב השקיה חד קווי עם מגוף חשמלי מסוג 'אקוונט' אשר אינו מצריך חיווט וחיבור לאספקת החשמל ומאפשר התקנה פשוטה ותפעול פשוט.המחשב מיועד למערכות השקיה ביתיות ומקצועיות כאחד, ועובד בספיקות נמוכות. הוא מורכב על ברז ההשקיה ובאמצעות מחשב השקיה חכם הוא מאפשר לתזמן השקיה עד 3 פעמים ביום ובימים נבחרים.

קבצים להורדה:

לדף מוצר AQUAPRO - לחץ כאן

למדריך למשתמש AQUAPRO - לחץ כאן

 

 

AQUAPRO
GARDEN PRO

Garden Pro - פתרון מושלם להשקיית גינות קטנות ומרפסות

כל מה שדרוש להשקיית הגינה שלך בערכה אחת!
פשוט וקל להשקות באופן אוטומטי את הגינה הביתית שלך, המרפסת או גינת הגג. ערכת Garden Pro כוללת מחשב AQUAPRO חכם, ווסת, מסנן, ברז כדורי וחיבור כניסה/יציאה למים – הכל בערכה אחת המהווה פתרון השקיה מושלם פשוט וקל.

Smart Garden - ניהול מערך השקיה לגינה חכמה שעובדת עבורך

ניהול ושליטה של מערך ההשקיה שלך הישר מהטלפון החכם.

באמצעות התקנה פשוטה ומהירה של יישום ייעודי, באפשרותך לקיים בקרה רב קווית הכוללת שליטה ב-6 ברזים ופיקוד נפרד בכל ברז. היישום פשוט ונוח לתפעול ומאפשר להגדיר את זמני ההשקיה הרצויים עד 4 פעמים ביום ובימים נבחרים. היישום מזהה מגוון תקלות, כגון נזילות או הפסקת השקיה. המחשב פועל באמצעות סוללה ואינו מצריך חיבור לחשמל ובכך מבטיח חוויית ניהול ובקרת השקיה נוחה, חכמה וחסכונית. והכל בלחיצת כפתור.

מדריך למשתמש Smart Garden - לחץ כאן

smartgarden
מעוניין בבקרה אופטימאלית לגינה ירוקה בעלויות נמוכות ובפחות התעסקות?

מעוניין בבקרה אופטימאלית לגינה ירוקה בעלויות נמוכות ובפחות התעסקות?

מגוון מחשבי ההשקיה שלנו מעניקים לך פתרונות המותאמים לכל צורך ולכל גינה.