גינון
מגרשי כדורגל

מגרשי כדורגל

מגרשי ספורט

מגרשי הספורט הם חלק עיקרי בתחום תרבות הפנאי. השקיית מגרשי הספורט מחייבת השקיה מדויקת, לטובת אחידות פיזור מלאה בכל חלקי כר הדשא.

בכל סוג של  מגרש או כמעט לכל ספורט שמשוחק  - אצטדיוני כדורגל, מגרשי אימון כדורגל, מגרשי גולף, מגרשים משולבים, מגרשי קריקט, בייסבול, פוטבול ועוד.. נדאג להתאים לך את פתרון ההשקיה המקצועי , הנכון  והרלוונטי!

מקצוענות זה המגרש שלנו

מקצוענות זה המגרש שלנו

הצוות המוביל בתחום ההשקיה ובפעילות הספורט בפרט בעל ידע וניסיון רב, האנשים שלנו ישמחו לעמוד לרשותך לכל שאלה או בעיה. השקענו רבות בבנייה של מערך שירות הכולל מגוון רחב של פתרונות השקיה חכמים ומתקדמים.

איתך בכל שלבי הפרויקט

אתה הלקוח ולא משנה איזה אתגר מים עומד מולך - נדאג לסייע לך בהתמודדות היומיומית, נעניק לך פתרונות אישיים ויצירתיים המשלבים מערכת הגברת לחץ, חדר מים, חשמל, מיזוג אוויר והשקיה מדייקת - לתעודת אחריות אחת לציוד ולביצוע! 
תכנון מקדים - בשלב הראשון תיבדק מערכת המים על סמך צרכי הפרויקט. אנו ניקח בחשבון את סוג הקרקע, סוג הדשא, תדירות הרוח והיווצרות הצל כתוצאה ממבנה האצטדיון. 
תכנון מפורט - תכנון מקצועי ויסודי של חדר המים - הלב של כל המערכת, בהתאם לצרכי הפרויקט, עמידה בתקנים המחמירים של המגרשים השונים ובבטיחות מרבית.
ביצוע - יוצאים לדרך! בראש הצוות יעמוד מנהל פרויקט מנוסה, לצדו יעמדו אנשי מקצוע מהטובים בתחומם. ביחד הם יובילו את הפרויקט אל סיומו המוצלח תוך עמידה בזמנים ובתקציב שנקבעו מראש.
הפעלה וליווי - עם סיום שלב הקמת הפרויקט נפעיל את המערכות ביחד, ונמשיך להדריך וללוות אותך ברמה המקצועית וברמת התחזוקה למשך שנים ארוכות קדימה.
לכל פרויקט נספק מענה בהתאם לצרכיך - ממערכת הפעלה פשוטה ויעילה ועד מערכת מורכבת  תלוי בצרכי המגרש והדשא!

שלבי פרוייקט מגרשי כדורגל
דשא טבעי או דשא סינטטי?

דשא טבעי או דשא סינטטי?

לכל סוג של דשא יש צרכים שונים וסוג תחזוקה שונה, בעיקר בגלל תדירות ואופי השימוש במגרש

דשא טבעי - תדירות השימוש בדשא טבעי כמו באצטדיון, דורש תחזוקה גבוהה יותר כי ככל שמשתמשים בו  הדשא נשחק במהירות גבוהה, חלק חשוב ביותר בדשא הטבעי הוא איזון מלא של רמת רטיבות בבית השורשים של הדשא ולשם כך צריך מערכת השקיה מדויקת כך שכל חלק בדשא יקבל את כמות המים הנדרשת ,יצמח אחיד ויתאושש במהירות.

דשא סינטטי - לדשא זה יש צרכים קצת שונים, בתקופת הקיץ הדשא חם מאוד ולכן יש צורך לקרר אותו לפני שימוש בטווח זמן קצר מאוד וגם בזמן ההפסקה. לכן מערכת ההשקיה (צינון במקרה הזה) מותאמת לתנאים מיוחדים אילו עם מערכת מיוחדת שמפיקה את לחץ המים הנכון.

שותפים שלך בכל מגרש הספורט

לנטפים יש פרויקטים רבים ומגוונים בתחום המגרשים והאצטדיונים להם סיפקנו מערכות השקיה, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנני מתקני ספורט, מתכנני השקיה, יועצי דשא, משרדים ממשלתיים, ברשויות המקומיות ועוד.. להשקיה נכונה ,יעילה וחסכונית במים ובחשמל.

להלן רשימה חלקית של אתרי הספורט השונים: אצטדיון סמי עופר, אצטדיון בלומפילד, מתחם עירוני אשדוד, מתחם האימונים הפועל ב"ש, מגרשים בעמק הארזים בירושלים ועוד..

שותפים שלך בכל מגרש הספורט

ברושור מגרשי כדורגל להורדה

ברושור מגרשי כדורגל

ברושור מגרשי כדורגל

צור קשר

צור קשר

פנה אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ לקראת מגרש הספורט הבא שלך.