גינון
עצים ושיחים

עצים ושיחים

עצים ושיחים

עצים ושיחים משמשים אותנו כצמחי נוי, מעניקים צל, מורידים טמפרטורות בקרבתם ומספקים פירות למאכל. יתרונות אלו ועוד רבים אחרים הם מה שהופך את העץ והשיח  לחלק בלתי נפרד מגינה מושלמת, ירוקה ופורחת.על מנת להשיג צמיחה נכונה ופריחה מרבית, יש להבדיל בין עצים ושיחים בוגרים לצעירים ובהתאם לכך - להשקות כל צמח במידת המים המדויקת לה הוא זקוק.

שיחים ועיצים

שורשים חזקים מניבים עצים יציבים

בשנותיו הראשונות של הצמח יש להשתמש בשיטת 'השקיה בטפטוף' על מנת לוודא ששורשיו יהיו חזקים ויציבים בתוך הקרקע. באפשרותך לבחור בין שתי שיטות השקיה:
טפטוף אינטגרלי - מתאים לכל שלבי הגידול. באופן זה הטפטפות מרותכות אל צינור ההשקיה והספיקה משתנה בהתאם לכמות הטפטפות.
טפטפות ננעצות - בין עץ לעץ ניתן לשנות את ספיקת הטפטפת בהתאם לצרכיו, על מנת שכל עץ או שיח יקבל את כמות המים המספקת והנכונה עבורו.
בשתי השיטות הנ"ל יש להניח את צינור ההשקיה בצורת טבעת מסביב לעץ או השיח, במטרה לקבל פיזור מים מיטבי.

הפתרון - השקיה מדייקת

שימוש בטפטפות ומוצרים משלימים, המותאמים במיוחד לצרכי כל עץ ושיח, הוא הפתרון היעיל ביותר, המספק מענה הוליסטי לעצים ולשיחים שבגינתך.
כעוסקים במלאכת הגינון, אנו שמחים לספק לך מגוון מוצרים וטפטפות בעלות תכונות שונות, הפועלים בשני מישורים עיקריים - ייעול מערכת ההשקיה וחיסכון במים.
טפטפות ייעודיות - טפטפת ייחודית המונעת חדירת אדמה וסתימות במערכת ההשקיה - מבטיחה השקיה אופטימאלית ללא תקלות.
מערכת השקיה אחת - טפטפות מווסתות, המתאימות להשקיה בטופוגרפיה משתנה, מבטיחות שכל עץ ושיח יקבלו את כמות המים המדויקת להם.
וויסות לחץ המים - עצים ושיחים זקוקים ללחץ מים נמוך. לשם כך יש להרכיב ווסת ייעודי שמנטר את לחץ המים ושומר על תקינות מערכת ההשקיה.
מסננים - התקנת מסנן לכלוך שמבטיח מעבר מים באיכות טובה, ללא לכלוך מיותר העלול לפגוע בצמח או במערכת, מהווה טיפול משלים למערכת ההשקיה שישמור לך עליה באופן מיטבי.

הפתרון - השקיה מדייקת
צור קשר

צור קשר

שנדאג לעצים ולשיחים שלך?